top of page

CLIENT TESTIMONIALS

ARCHITECTURE, INTERIOR DESIGN AND INTERIOR ART&STYLING PROJECT CLIENTS/

MİMARİ, İÇ MİMARİ, İÇ MEKAN SANAT&STİL DANIŞMANLIĞI PROJE MÜŞTERİLERİMİZ

"Burcu is excellent! She first understands your style, mood, personality, and your requirements. Then you start receiving exceptional designs for your house. She has excellent communication skills not only with us as her clients but also all the workers so that everybody works in harmony. Burcu delivers the same house you see in renders. Rooms, mood, colors all match 100%. She follows-up and flag the issues related to third parties in a short period so that you do not lose time. It was a great experience to work with her. My wife and I thought that hiring Burcu was one of the best decisions we made while renovating our house." - Mr. Bayraktar.

"I have known Burcu for a while, she was in the architect team of our newly built hotel in Taksim area. I admired her work by then. First of all she is the person everybody would want to work with. She has the brightest ideas and understands what client needs perfectly...." - Mrs. Özyardımcı.

"Burcu, hem evimizin mimarı, hem de ofisimin iç mekan stil danışmanı. O kadar iyi bir tarzı var ki... Sizi çok iyi anlıyor, yaşıyor ve hissediyor. Sizi yansıtan her şeyi onunla çalıştığınızda keşfediyorsunuz. 

Tek düzelikten uzak, müşterisine kaliteyi sunan ve maddi olarak bütçenizi iyi analiz eden ve yaptığı işi titizlikle ve zamanında teslim eden, çalışkanlığıyla hayallerimizin mimarı diyoruz biz ona. Evimize taşınalı 2 yıl oldu, Burcu'dan sonra bir taş dahi almadık. Danışmadan bir değişim istediğimizde Burcu'ya soralım diyoruz. Her zaman ve her zaman ulaşabileceğimizi bilmek güven veriyor. İş bittiğinde müşterileriyle bağını koparmaması en büyük farkı diyorum ve kendini sürekli güncellemesi. Her zaman takdir ediyoruz ve çok seviyoruz.

Sağlıklı Yaşam ofisimi Burcu stil danışmanlığını, 2-3 saatlik toplantımızın ardından, 2 günde bitirdi, inanabiliyor musunuz? İnanılmaz ama gerçek, 2 günde harikalar yarattı! Hem eğitimimi, hem de görüşmelerimi keyifle yapmamı sağladı. İyi ki çalıştık, iyi ki varsın ve hep olacaksın seni cok seviyoruz!" - Sude Hanım.

PERSONAL STYLING CLIENTS/

KİŞİSEL STİL DANIŞMANLIĞI MÜŞTERİLERİMİZ

"Burcu Hanım cok tecrubeli bir stil danismani. Tanışma aşamasında detaylı bilgi vermesi ,isteklerimi anlaması ve doğru yönlendirmesi çok önemliydi benim için.İhtiyaclar belirlendikten sonra keyifli bir alışveriş sürecine giriyorsunuz. Tercihleri ve yönlendirmeleri mükemmel. Tum ihtiyaçlarınıza ve maddi durumunuza gore en uygun alışverişi yapıyorsunuz. Pozitif ve güleryüzlü olduğu için hiç sıkılmıyorsunuz. Yaklaşık 5 saat alışveriş yaptık yorucu fakat çok eğlenceliydi." - O.B.

"Burcu Hanım çok iyi bir stil danışmanı. Tarz giyinmenin inceliklerini her hesaba göre çok iyi bir şekilde ve uygulayarak anlatıyor, mutlaka öneririm." - F. A.

İşini zevkle yapan, yaptığı iş hakkında bilgi sahibi, gayet kolay iletişim kurabileceğiniz bir stilist. Sizi kişisel olarak tanıyıp, ihtiyaçlarınızı ve eksiklerinizi belirledikten sonra bu doğrultuda hareket ediyorsunuz. Tüm bu süreç boyunca her konuda size yardımcı oluyor. Stil konusunda ihtiyaçları olanlar için Burcu Hanım doğru insan. Tavsiye ediyorum." - G.K.

"Güler yüzlü ve çok içten bir bayan. Onunla çalışmak gerçekten çok güzeldi. Kıyafet zevkleri çok iyi kesinlikle tavsiye ederim." - A.H.

"Merhaba, Aldığım Hizmetin Yorum Özeti : Eksiksiz, Problemsiz, Zamanında Burcu Hanım ile Alışveriş tam bir keyifti. Kendisi çok ilgili ve dikkatli... ve tabi ki çok zevkli. Benim rahat edeceğim ve bir sezon boyunca çok severek giyeceğim parçalar seçti benim için...Yanında kendimi çok rahat hissettim....Beni doğru kişi ile buluşturdunuz... Teşekkürler armut.com, Teşekkürler Burcu Arkut, Yazlık alışverişinde görüşmek dileği ile :-)" - S.A.

"Burcu Hanım oldukça yetenekli. Enerjisi çok yüksek bir insan. İletişim kurmakta hiç zorlanmıyorsunuz. Öncelikle sizi tanımaya çalışıyor ve amacınıza yönelik hedeflere yöneltiyor. Alışveriş daha çok eğitim gibi oluyor. Kıyafetleri ve aksesuarları nasıl bir araya getireceğinizi anlatarak birlikte seçiyorsunuz. Benim için aydınlatıcı bir deneyim oldu. Siddetle tavsiye ediyorum." -B.Ö.

"İlk görüşmeden itibaren gerçekten ilgili, size bir şey katmak için tüm tecrübesini kullanabilecek bir stilist. Öncelikle sizi kişisel olarak tanıyıp bir ihtiyaç analizi yapıyor ardından bu ihtiyaçlar doğrultusunda sizin tarzınızı oluşturmak için uygun kombinasyonları size sunuyor. Her bir ayrıntıyı detaylı bir şekilde konuşabilir, istediğiniz noktayı daha detaylı tartışabilirsiniz. Teknik olarak da yeterli bilgiye sahip. Kısacası tavsiye ederim." - S.K.

ONLINE WORKSHOP&EDUCATION ATTENDEES/

ONLINE ATÖLYE&EĞİTİM KATILIMCILARIMIZ

"Kıyafet kombinlerimizde aksesurdan renk seçimine kadar oran ve dengenin tarzımızı yaratmakta ne kdar önemli olduğunu fark ettim."

- E.A. - Mimar

"Özenle hazırlanmış bir sunum üzerinden sadece renkleri ve parçaları doğru kullanarak, çok emek ve para harcamadan kendi karakterime uygun bir stil oluşturabileceğimi öğrendim. Herkesin faydalanabileceği, eğlenceli bir eğitim oldu." - S.A. - Mühendis

"Stilim var stilim yok demeyin, deneyin, Buju Design'ın stil atölyesi herkese kişisel stil konusunda bir aydınlatma yaşatacaktır. Hem kendi stilinizi bulmanın nasıl olduğunun özüne inecek, hem de tarz ve stili teknik olarak nasıl parçalarına ayırabileceğinizi göreceksiniz. Stilini geliştirmek isteyen veya sadece ilgisi olan merak eden herkese tavsiye ediyorum, bu keyifli zamanı kendinize ayırın!" - İ.B. - Mimar

"Başta kişisel stil atölyesi düzenlemenin oldukça karmaşık olacağını düşünmüştüm. Eminim çoğumuz, kişiden kişiye değişkenlik gösteren, tamamen bireysel zevklere göre hayat bulan ama bir o kadar da benliklerimizle ilgili olan bu konuda binbir türlü bakış açısına sahibizdir. Fakat bu atölye konuyu  o kadar objektif bir gözle ele alıyor ve analitik bir yöntemle sunuyor ki, stil sahibi olmanın temelleri ve nasıl oluşturulursa en iyi sonucu verir konularında insanı çok güzel besliyor. Çok aydınlatıcı ve keyifliydi, tekrar teşekkürlerimle. 😊" - D.G. - Mimar

İç mekan tasarımı esaslarını strüktürize ederek anlatan, tasarımda dikkat edilmesi gereken her bir noktaya tek tek değinen, bir yandan da kafalardaki bariyereri kaldırarak tasarım dilini özgürleştiren anlatıma sahip bu atölyeye, tasarıma ilgi duyan herkesin katılmasını öneririm." -İ.T. - Mimar

"BUJU ile İç Mekan Stil Atölyesi’ne katılan bir mimarlık öğrencisi olarak okulda öğrenmediğimiz bir çok soru işaretinin cevabını buldum. İç mekan stili deyince herkesin aklında farklı canlanan bireysel stilleri detaylı bir sunum ve Burcu Hanım’ın mükemmel enerjisi ile birlikte öğrenip kendi mekanımızı bu başlıklar altında inceleyebilme fırsatı bulduk. Farklı bir bakış açısı kazanmamızı sağlayan bu atölyede herkesin kendine yönelik bir şeyler bulacağına eminim!" - R.E. - Mimarlık 4.Sınıf Öğrencisi

"Geçtiğimiz hafta Burcu'nun iç mekan stil atölyesine katıldım. Konuya dair hiçbir bilgim olmamasına rağmen, atölye sırasında bana o kadar farklı bir perspektif kazandırdı ki, hem kendimi, hem de ne istediğimi anlamamı sağladı. Burcu'yu yıllardır tanımama rağmen atölye sırasında çok farklı özelliklerine tanık oldum. İşine karşı inanılmaz saygılı ve tutkulu. Çalışkanlığı ve tecrübesi sayesinde konusuna çok hakim, detayları çok iyi okuyabilen ve karşısindakinin ne istediğini çabuk ve iyi kavrayabilen birisi.  Özellikle benim gibi ne istediğini veya ne istemesi gerektiğini bilmeyen bir kişi icin ideal bir danışman.  En kısa zamanda Burcu'yla çalışmayı umuyorum." - M.S. - Avukat

"Bu keyifli Malzeme Panosu Atölyesi için çok teşekkür etmek istiyorum. Sesinizdeki coşku ve anlatma isteği o kadar belirgindi ki, ben de dinlerken diğer bir yandan hızlı hızlı panolar düzenlemeye başladım. :) Emeğinize sağlık. Mesleğimi çok seviyorum ve çok istekle başladım o şekilde de devam ettireceğim. Fakat tabii ki lisans eğitim içeriği kesinlikle yeterli değil, hatta ömür boyu eğitim gerekli bile diyebilirim. Lisans eğitimlerindeki en önemli eksikliğin materyal tanıma konusunda olduğunu düşünüyorum. Aslında bu atölyeyle beraber, malzemelere olan korkum azaldı diyebilirim. Çünkü nasıl yaklaşacağımı anlatan bir harita buldum sanki. Tasarımcı olarak, yapılan örneklere bakmak incelemek, her anlamda bize çok iyi geliyor. Sizin atölyenizle beraber yorumlama yeteneği kazandığımı hissettim. Beğendiğim bir tasarıma bakarken, verdiğiniz o haritalarla gruplara ayırıp ne tarz olduğunu bulabilmek ve belki de yeni tasarım yaparken de oluşacak karmaşaya engel olabilecek bir boyuttayım. Tabii ki daha çok geliştirmem gerekecek, ama büyük ve çok zevkli bir alan oldu benim için. Gerçekten enerjiniz beni çok mutlu etti, dilerim ben de sizin enerjiniz gibi enerjiye sahip insanlarla çalışabilme imkanı bulabilirim. Emeğinize sağlık, reprenkli günler dilerim. :)"

- G.K. - Yeni Mezun İç Mimar

"Mimarlık mezunu olarak iç mekana yaklaşım konusunda kafam karışıktı. Neşe dolu enerjinizle, aslında zor olmadığını eğlenceli ve bir o kadar da belli çerçeveye oturtup, aklımdakileri netleştirdiğiniz için teşekkür ederim Burcu Hanım. İşinizi ne kadar sevdiğiniz, yaratmaya dair oyun oynar gibi eğlenceyle yaklaşımınız, çevrenizdekilere yararlı olmak istemeniz, hayatı sevgiyle kucaklamanız atölyeden kendime kattıklarımdan oldu. Tekrar teşekkürler, sevgiler." - D.H. - Mimar

"Malzeme Panosu Atölyesi, görür görmez katılmaya karar verdiğim iyi ki de katıldığım mini eğitim. Burcu Hanım kayıt olmayı düşündüğünüz andan itibaren aşırı ilgili ve güler yüzlü eğitimden sonra da iletişimi en iyi şekilde koruyarak sorularınızda ve fikirlerinizde yanınızda oluyor. Eğitim uzaktan olmasına rağmen malzemelerle en iyi şekilde destekleyerek sizi malzemenin o ışıltılı dünyasına çekiyor. Benim gibi bilgisayardan eğitim sevmeyen birini  bile sıkmadan içine çekerek geçen bir eğitim süreci oldu. Kesinlikle tavsiye ederim." - N.S. - İç Mimarlık 4. Sınıf Öğrencisi

"Buju ile Özgün Yaratıcılık Atölyesi, doğru sorular ile yeni farkındalıklar kazandıran, ve yaratıcılık denizinde insanın aradığı kendi özgün rotasına yönelik ışık tutan çok keyifli bir atölye... Tasarım ve yaratım ile ilgili alanlarda insanların kafalarında yaşadıkları engelleri veya merakları; gene bir BUJU imzası olan adım adım ve sistematik çözümleme yöntemi ile irdeleyip aydınlatan bir süreç sunuyor bizlere. Kendini arayan yeteneklerini gerçekleştirmek isteyen herkese tavsiye edeceğim dolu dolu bir seminer. Tekrar teşekkürler BUJU DESIGN!" - İ.B. - Y. Mimar

"Burcu, kendini hayat boyu öğrenmeye adamış çok değerli bir insan benim için. Çalıştığı projelerde araştırmacı ve yenilikçi ruhunu işine aktarırken bir yandan da kişilik ve öz çalışmalarıyla tasarladığı alanları yaşayan mekanlara dönüştürmektedir. Bilgi birikimini aktardığı studyolarda, mekan -stil ve malzemeye yönelik bir çok bakış açısı edindim ve çok keyifli zaman geçirdim. Enerjisi ve heyecanı hepimize geçti adeta. Herkesin katılmasını tavsiye ederim. :)"- G.A. - İç Mimar

"Burcu Hanım öncelikle paylaşım özveriniz ve içten enerjiniz için ayrıca  teşekkür ediyorum. Yoğunluklu yapı üzerine eğitim aldım fakat iç mimari ye de ilgim büyük. Henüz malzeme kütüphanemin olmayışı nedeniyle bu serüven benim için daha karmaşık bir hal almıştı. Üzerine konuştuğumuz şeyleri, somut materyal grubundan kendim oluşturmak ve üzerine profesyonel bir göz yardımıyla konuşabilmek, sürece gerçekten başladığımı hissettirdi. Kendi adıma verimli bir atölye geçirdigime inanıyorum. ✌🏻🌻 Tekrar teşekkürler."

- G.K. - Mimar

"Kendinize bir iyilik yapın ve BUJU Atölyelerine katılın derim. Burcu Hanım'a pozitif enerjisi, güler yüzü, ilgisi ve bana kattığı bakış açısı için çok çok teşekkür ederim. Bir mimarlık öğrencisi olarak söyleyebilirim ki okulda öğrendiklerimin çok ötesinde bir deneyimdi. İç Mekan Stil Atölyesi'yle renk, mekan ve stil algımı geliştirirken, Özgün Yaratıcılık Atölyesi'nde hayata ve tasarıma dair bambaşka bir bakış açısı kazandığımı hissediyorum. İyi ki katıldım. İnanılmaz keyifli zaman geçirmemi ve kendimi iyi hissetmemi sağladı. BUJU Atölyeleri sadece tasarım dünyasında bulunan ve bulunmak isteyenlere değil, herkese çok değerli bilgiler ve farkındalıklar katacak nitelikte." - İ. A. - Mimarlık 4. Sınıf Öğrencisi

"Burcu Hanım, ilham verdiğiniz ve kıymetli zamanınızı bizlere ayırdığınız için çok teşekkür ederim. İlk defa atölyenize katıldım ve gerçekten yeni bir mezun olarak ‘Malzeme ve Renk’ konusu, aklımda okulda edindiğim diğer bilgiler yanında hep karanlıkta kalmıştı. Sizin sayenizde  bir çok bilgi edindim ve ilham aldım. Atölye sırasında denediğimiz malzeme şablonları çok çok yararlıydı. Diğer atölyelerinizi dört gözle bekliyorum."- H.T. - Yeni Mezun İç Mimar

"Tüm bilgi ve donanımlarınızı bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Hem Özgün Yaratıcılık Atölyesi, hem de Malzeme Panosu Atölyesi'nden o kadar çok keyif aldım ve o kadar çok şey öğrendim ki, gerçekten ne kadar teşekkür etsem az 🙏🏻. İyi ki sosyal medya var ve iyi ki sizinle tanışma fırsatı buldum, gerçekten öğrettikleriniz benim için çok değerli... " - M.S. - Mimar

"Keyifle dinlediğim, bir o kadar da, "ne çok şey varmış" deyip şaşırdığım bir atölye oldu. Enerjiniz ve açıklayıcı, anlaşılır anlatımınız sayesinde verimli bir Pazar günü geçirdim. Diğer atölyelerinizi de dört gözle bekliyor olacağım. Teşekkür ederim. 🙏🏼🤍 " - B.B.C. - Mimarlık 3. Sınıf Öğrencisi

"Çok keyifli bir atölyeydi. Her şey için çoook teşekkürler. 🙏🏼

Bilgi patlaması oldu gerçekten. Hem enerjiniz, hem de paylaşımlarınız sayesinde çok güzel bir Pazar oldu bence. Sıradaki atölyeyi heyecanla bekliyorum.😊  "- Ç.B. - Mimar

"Merhaba! Çok aşırı sevdiğim, hem öğrendiğim, hem de kendimi sorguladığım ve bundan sonra da sorgulamaya devam edeceğim; sadece iş alanında değil, hayat anlamında da bana çok faydalı olan bir atölye oldu. Size ve Ebru Hanım'a çok teşekkür ederim:)). Yeni atölyelerde ve hatta yüz yüze de buluşmak dileğiyle... :))" - B.B.İ. - Mimarlık 4. Sınıf Öğrencisi

"Burcu Hanım işini inanılmaz bir enerji ile yapan ve herkesle bu enerjiyi paylaşmayı çok çok seven bir tasarımcı.  Vermiş olduğu atölyeler ile sizin de aynı enerjiyi hissetmenizi sağlıyor. Çok güzel, iç mimarlık öğrencisi olarak hayat kurtarıcı bilgiler edindim. Emeğinize sağlık 😍."

bottom of page